S důvěrou po celém světě již od roku 1922.

+420 732 705 647

Často kladené dotazy

  • ESSIAC
  • Často kladené dotazy

F.A.Q

Jaká forma Essiacu je nejúčinější?

Výrobce neudává rozdíly v účinnosti. Ta je dána typem terapie (prevence a detoxikace, závažná onemocnění, udržovací program) a odpovídajícím dávkováním. Individuální rozdíly jsou ve snášenlivosti jednotlivých forem Essiacu, nelze však říci, že by některá z

nich byla obecně snášena hůře.Jakou formu Essiacu si mám zvolit?

Doporučujeme zvážit, jaké má pacient možnosti užívání a uchovávání vybrané formy Essiacu. Zda je doma, pracuje, cestuje popř. je v nemocnici.Za jak dlouho se projeví účinek Essiacu?

Důrazně doporučujeme dodržet 12ti týdenní program. Bylinky potřebují čas, aby se projevil jejich účinek. Na druhou stranu jsou v literatuře zmiňovány případy, kdy se efekt dostavil poměrně záhy.Mohu Essiac užívat, I když jsem zcela zdravý?

Samozřejmě jej může užívat i zdravý člověk. Essiac je možné užívat preventivně, k detoxikaci, snížení únavy a povzbuzení imunitního systému.Omezí mě užívání Essiacu v denním životě? Má vedlejší účinky?

Essiac nemá žádné vedlejší účinky a v denním životě vás nijak neomezí. Je možné zvýšené pocení a vylučování, neboť z těla odchází toxické odpadní látky.Mohou Essiac užívat děti?

Výrobce nedoporučuje užívání Essiacu dětem do 14ti let, neboť dětský imunitní systém je velmi citlivý.Jak dlouho je možné Essiac užívat?

Essiac je možné užívat dlouhodobě.Jak dlouho mi vydrží připravený čaj Essiac v lednici?

Připravený Essiac čaj vydrží v lednici minimálně 4 týdny. Důležité je dodržování čistoty při jeho přípravě i uchovávání.Je možné užívat Essiac současně s jinými léky?

Jiné léky nejsou v žádném případě kontraindikací užívání Essiacu. Je možné jej kombinovat se všemi druhy konvenční i alternativní terapie.Je možné užívat Essiac v době chemoterapie a ozařování?

Užívání Essiacu v době chemoterapie a ozařování je velmi vhodné. Pacient snáší podstoupenou konvenční léčbu lépe – Essiac dodá pacientovi síly pro boj s nemocí, sniží nevolnosti, odplaví z těla škodlivé chemické látky, napomůže k rychlejší regeneraci organismu.Pomůže Essiac pacientovi v pokročilém stádiu rakoviny?

René Caisse podávala Essiac zprvu právě pacientům, pro které lékařská věda už nemohla nic udělat. Prodloužila a zkvalitnila jim život a mnohým i navrátila jejich zdraví.