S důvěrou po celém světě již od roku 1922.

+420 732 705 647

O ESSIACu

image
image

O ESSIACu

Co je to ESSIAC?

ESSIAC je bylinná směs, kterou již od roku 1922 používala kanadská zdravotní sestra Rene Caisse při léčbě lidí se závažným onemocněním (zejména rakoviny). Původní předpis získala od indiánského šamana kmene Ojibway. Účinné bylinné extrakty, které jsou součásti ESSIACu, jsou používány samostatně již stovky let v přírodním léčitelství. Je tak ověřena jejich bezpečnost a účinnost, a to i v kombinaci s různými typy terapií a léčiv.

ESSIAC je tradiční bylinný přípravek, přírodní, účinný, bezpečný. Nemá žádné vedlejší účinky.Proč užívat ESSIAC?

ESSIAC zbavuje tělo toxinů a odpadních látek nahromaděných v těle. Je bohatý na základní vitamíny a minerály, čímž pomáhá vyživovat a posilovat jednotlivé buňky. Pomocí ESSIACu posílíte svůj imunitní systém a zvýšíte tím obranyschopnost svého organismu. Schopnost vašeho těla udržet si zdraví a vyrovnat se s chorobami bude zvýšena.


Komu je ESSIAC určen?

ESSIAC je vaším pomocníkem v boji se závažnými chorobami, především rakovinou. Je možné jej kombinovat se všemi léky na rakovinu, včetně chemoterapie a ozařování. Studie zaměřené na rakovinu uvádějí, že rakovina vzniká tam, kde je oslaben imunitní systém, proto je jeho posilování při boji s rakovinou rozhodující. ESSIAC navíc dodá pacientovi energii a vitalitu a tím umožní, aby jeho organismus reagoval na léčení.

Doporučujeme jej také lidem s cukrovkou, AIDS, chronickou únavou, roztroušenou sklerózou, Alzheimerovou chorobou a lupénkou.

Dále je ESSIAC určen pro každého, komu záleží na jeho zdraví. Lze jej užívat preventivně, k detoxikaci organismu a k podpoře imunitního systému.

image


Formy ESSIACu a jeho užívání

ESSIAC Vám nabízíme ve formě etraktu, prášku na přípravu čaje nebo kapslí, dle toho, jaký způsob užívání preferujete.

Množství ESSIACu volíte v závislosti na tom, z jakého důvodu jej chcete užívat:
- prevence a detoxikace,
- závažná onemocnění,
- udržovací program.

Doporučujeme dodržet 12ti týdenní program. Bylinky pracují pomalu, potřebují čas na to, aby se projevil jejich účinek.

Složení

ESSIAC je vyroben z bylin prvotřídní kvality, bez přítomnosti herbicidů a pesticidů, je mikrobiologicky testovaný. Bylinné složky ESSIACu jsou sklízeny v nejoptimálnějším období a míchány v přesném poměru dle originální receptury Rene Caisse tak, aby byl zaručen jejich maximální synergický efekt.

ESSIAC je složen ze čtyř bylin:
- kořen lopuchu většího,
- listy šťovíku menšího,
- kůra jilmu červeného,
- kořen reveně lékařské.


Šťovík menší a lopuch větší mohou být označeni jako „zabijáci rakoviny“, jilm červený a reveň lékařská zvyšují průtok žluče a odstraňují toxiny uvolněné ESSIACem.Upozornění: Není určeno pro těhotné ženy, kojící matky a děti. Neužívejte pokud máte ledvinové kameny, artritidu, gastrointestinální potíže včetně zánětu apendixu, bolesti břicha neznámého původu, zánětu močového měchýře, Crohnovy nemoci. Trpíte-li diabetem, konzultujte před začátkem užívání se svým lékařem.